Dlaczego Clinica Optika

Clinica Optika Jesteś wyjątkowy

Pyszne espresso, kolacja przy świecach i wszystkie przepiękne rzeczy na świecie mają swoją cenę. W naszych salonach nie znajdziesz najtańszych okularów. Znajdziesz natomiast Oprawy piękne, z doskonałych materiałów i dopasowane idealnie do twoich potrzeb. Wyszukujemy wyjątkowe produkty niedostępne w innych salonach. Jeżeli poszukujesz nieszablonowych rozwiązań, jeżeli to nie logo na okularach rządzi Tobą to nasze Salony są miejscem dla Ciebie. Jeżeli natomiast poszukujesz przedmiotów z kolekcji dostępnych w innych salonach to przyjdź do Nas - sprowadzimy każdy produkt w cenie o wiele lepszej niż nasza konkurencja.

Czy to znaczy, że jesteśmy bezkonkurencyjni?

Zanim zdecydujesz sie na wybór okularów przyjdź do nas - będziesz mile zaskoczony.

W naszej ofercie soczewki okularowe Hoya i Zeiss w cenach producenta z możliwością negocjacji dodatkowych rabatów

Oprawy okularowe: William Morris, Jacob Jensen, Tom Ford, Mikli i wiele innychOptyka

Od 15-u lat zajmujemy się optyką okularową. Pierwotnie zaopatrywaliśmy zakłady optyczne w specjalistyczny sprzęt do optyki i okulistyki oraz w soczewki okularowe. Obecnie prowadzimy 3 sklepy optyczne wyposażone w gabinety przystosowane do badania wzroku. Główny nacisk kładziemy zawsze na maksymalnie indywidualne dopasowanie oferty do potrzeb naszych klientów. Wyszukujemy oprawy okularowe z doskonałych materiałów i o niebanalnym wyglądzie. Znajdziesz u nas oprawy wykonane z tytanu, drewna, rogu bawoła i wielu innych materiałów. Jeżeli szukasz specyficznych rozwiązań, nasze salony są dla Ciebie właściwym celem.

Optometria

W Polsce to stosunkowo młoda dziedzina specjalizująca się w doborze odpowiednich mocy okularowych do wady wzroku. Badania w każdym z naszych salonów wykonują osoby przeszkolone w dziedzinie refrakcji, z dużym doświadczeniem. Dysponujemy odpowiednim sprzętem do przeprowadzenia specjalistycznej kontroli Twojego wzroku.

Dobór opraw okularowych

Każdy z nas może wyglądać dobrze w okularach tylko wtedy gdy dobierzemy do naszej twarzy odpowiedni kształt i kolor oprawy. Wiemy jak to zrobić więc zaufaj naszemu doświadczeniu i wybieraj w setkach okularów w naszych salonach.

Soczewki okularowe

Na świecie jest wielu firm produkujących soczewki okularowe ale tylko kilku z nich ufamy ze względu na proponowaną jakość. W naszych salonach nie znajdziesz produktów "optyko-podobnych". Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami proponującymi doskonałe produkty ale także serwis, który jest niezwykle istotnym czynnikiem w sytuacjach przypadkowych i nieprzewidywalnych. Jakość naszych dostawców potwierdzają międzynarodowe certyfikaty jakościowe.

  Zadowolonych klientów dziennie
  Opraw w naszej stałej ofercie
  zadowolonych klientów w miesiącu
19 Producentów z którymi współpracujemy